שרון גת
מנכ״ל ובעלים קליבר 3

בשנים האחרונות פרחית לב היא מעצבת הגרפיקה שלנו, בביה"ס להדרכה ולוחמה בטרור – קליבר 3. במהלך שנים אלו, פרחית עיצבה לנו מספר גדול של מוצרים שיווקיים לארץ ולחו"ל כגון: פליירים, פוסטרים, לוגו וכן הלאה. העבודה איתה מפרה, יצירתית, נעימה. היא מאוד יסודית, מקצועית ומהירה. בשורה התחתונה אני יכול לציין שפרחית היא גרפיקאית שאפשר לסמוך עליה בכל המובנים.

סוזן ויס
הוראת השואה ובניית תוכניות לימוד

לאחר עשר שנות עבודה עם פרחית לב  בשלל פרויקטים עיצוביים אני שמחה להמליץ עליה. פרחית מעצבת מוכשרת, מפגינה יצירתיות ובעלת ראיה אסתטית מפותחת. היא מוסיפה לתהליך העיצוב חשיבה אינטליגנטית ונותנת תחושה של אכפתיות. פרחית קשובה לצרכים שלי ונותנת מענה מושלם בלי צורך ביותר מידי הסברים.

רחל רוזנבלו
מאמנת ריצה

פרחית מעצבת מצויינת!! מקצועית מאוד והכי חשוב – אנושית.
היה תענוג לעבוד איתה. התהליך שעברתי בעיצוב הלוגו ומודעות פרסום יחד עם פרחית, היה משמעותי ויעיל מהרגע הראשון ועד לסיום. הרגשתי שאני בידיים טובות, ואכן גם המוצר הסופי הוכיח זאת.

נועם קוטין
סוכן ביטוח

פרחית הייתה זקוקה לסוכן ביטוח והגיעה אלי בעקבות המלצה מאחותה. לאחר ששוחחנו בנושאי הביטוח, התעניינתי בכרטיס ביקור אלקטרוני (שניתן להפיץ ברשתות חברתיות) אין לי שום מושג בעיצוב, פרחית שוחחה איתי מספר דקות מועט, וממש מיד הבינה מה אני מחפש בדיוק. שלחה לי תוך מספר שעות 3 דוגמאות, שאחת מהן ממש קלעה בדיוק למה שחיפשתי, לא היו לי בכלל לבטים מה לבחור. בהמשך הרחבנו את הסל ובנוסף לכרטיס ביקור אלקטרוני, בקשתי גם כרטיס ביקור רגיל + חתימה לטפסים ולאי מייל. את הכל עשתה פרחית ביעילות במהירות ובמחיר הוגן.

תמר שרייגר
דיאטנית קלינית
יצא לי כבר כמה פעמים לעבוד עם פרחית – עובדה זו לבדה מדברת בעד עצמה. אני רוצה לפרט. יש כמה שלבים עד שמגיעים לתוצר סופי בגרפיקה. על מנת להגיע לשם באופן הכי מוצלח, חייב מישהו שמקשיב, מבין ומפנים.
פרחית עושה את זה… ויודעת איך לשאול את השאלות הנכונות כדי לקבל את המידע שיקדם אותה ביצירת הקונספט. ולפעמים, למרות הכוונות הטובות וההכנה הנדרשת… התוצר לא תמיד מוצא חן בעיני הלקוח. זה קרה באחת הפעמים. אז התחלנו שוב ועברנו שוב את כל השלבים תוך הקשבה וסבלנות.
צלצלו בחום לבחור בפרחית.
שחר שלו
מאמן ריצה

ברגע שרציתי לוגו לעסק שלי היה לי ברור מהרגע הראשון מי יעצב לי אותו.
מילוי הבריף לא פשוט אבל נתן הכוונה טובה מאוד ובשיחה עם פרחית היא כבר היתה ממש בכיוון הנכון למה שאני רוצה בלוגו. זמן סביר לגמרי עד קבלת מוצרים ראשונים, עבודה מדוייקת ומהירה בבחירת האחד ובליטושים האחרונים שלו עד שיצא מ-ו-ש-ל-ם.
תודה רבה!